Відійшов до Господа клірик Черкаської єпархії протоієрей Іоанн Саварін

29 грудня 2023 року після тяжкої хвороби на 57 році життя відійшов до Господа настоятель Свято-Покровської парафії с. Софіївка Золотоніського благочиння Черкаської єпархії протоієрей Іоанн Васильович Саварін.

Народився протоієрей Іоанн 20 серпня 1967 року в селі Зубрець Бучацького району Тернопіської області.
В 1986 році після закінчення технікуму був призваний до лав Радянської армії службу проходив в Демократичній Республіці Афганістан, після демобілізації вступив до Тобольської Духовної Семінарії, яку закінчив в 1992 році.

16 грудня 1990 року єпископом Тобольським і Тюменським Димитрієм (Капаліним) рукоположений в сан диякона, 23 серпня 1992 року митрополитом Чернігівським і Ніжинським Антонієм (Вакариком † 2003) рукоположений в сан священика і призначений настоятелем Архангело-Михайлівського храму села Андріївка Чернігівської єпархії, в 1995 році служив на парафіях Київської єпархії.

З 1996 року клірик Черкаської єпархії, настоятель Свято-Троїцької церкви села Гельмязів Золотоніського благочиння, де прослужив 25 років. 10 липня 2023 року був призначений настоятелем Свято-Покровської парафії села Софіївка Золотоніського благочиння. За ревне служіння Святій Православній Церкві отець Іоанн в 1997 році був нагороджений наперсним хрестом, в 2002 році возведений в сан протоієрея, в 2014 році був удостоєний права носіння хреста з прикрасами.

Нехай упокоїть Господь душу спочилого протоієрея Іоанна в оселях праведних, вічна йому пам’ять!

Чин поховання новопреставленого священнослужителя відбудеться у неділю, 31 грудня, після заупокійної Божественної літургії, яка розпочнеться о 9:00 в Свято-Троїцькому храмі с. Гельмязів.

Напередодні, 30 грудня о 15:00, в цьому ж храмі буде звершене Всенічне бдіння із заупокійною панихидою. Богослужіння очолить вікарій Черкаської єпархії архієпископ Золотоніський Іоанн.